LKSN2682MESC
MFR.Part #
LKSN2682MESC
JLCPCB Part #
C1609116
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 3.5A@120Hz 30mm 35mm 56V 6800uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS