LKSH2822MESB
MFR.Part #
LKSH2822MESB
JLCPCB Part #
C3725014
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 30mm 4.35A@120Hz 50mm 71V 8200uF ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS