LKSH2102MESZ
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKSH2102MESZ
JLCPCB Part #
C1603639
Package
Plugin,D22xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.4A@120Hz 1000hrs@85℃ 1000uF 10mm 20mm 22mm 71V ±20% 插件,D22xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS