LKSA2182MESZ
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKSA2182MESZ
JLCPCB Part #
C1603641
Package
Plugin,D22xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.4A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 1800uF 20mm 22mm 42V ±20% 插件,D22xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS