LKS2A562MESC
MFR.Part #
LKS2A562MESC
JLCPCB Part #
C3725199
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 35mm 4.7A@120Hz 50mm 5600uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS