LKS2A332MESB
MFR.Part #
LKS2A332MESB
JLCPCB Part #
C1612488
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 3.6A@120Hz 30mm 3300uF 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS