LKS2A152MESZ
MFR.Part #
LKS2A152MESZ
JLCPCB Part #
C1607603
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 1500uF 2.45A@120Hz 22mm 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS