LKS2A122MESY
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKS2A122MESY
JLCPCB Part #
C3722035
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 1200uF 2.15A@120Hz 20mm 40mm ±20% 插件,D20xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS