LKS1V822MESZ
MFR.Part #
LKS1V822MESZ
JLCPCB Part #
C1604561
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.7A@120Hz 22mm 35V 45mm 8200uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS