LKS1V682MESY
MFR.Part #
LKS1V682MESY
JLCPCB Part #
C1603621
Package
Plugin,D20xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.5A@120Hz 20mm 35V 45mm 6800uF ±20% 插件,D20xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS