LKS1V682MESC
MFR.Part #
LKS1V682MESC
JLCPCB Part #
C7216306
Package
Plugin,D35xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.5A@120Hz 20mm 35V 35mm 6800uF ±20% 插件,D35xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS