LKS1V472MESZ
MFR.Part #
LKS1V472MESZ
JLCPCB Part #
C6584754
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.1A@120Hz 22mm 30mm 35V 4700uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS