LKS1V472MESY
MFR.Part #
LKS1V472MESY
JLCPCB Part #
C1583555
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.1A@120Hz 20mm 35V 35mm 4700uF ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS