LKS1V273MESC
MFR.Part #
LKS1V273MESC
JLCPCB Part #
C1583306
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 27000uF 35V 35mm 4.8A@120Hz 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS