LKS1V222MESZ
MFR.Part #
LKS1V222MESZ
JLCPCB Part #
C1583582
Package
Plugin,D22xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.4A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 20mm 2200uF 22mm 35V ±20% 插件,D22xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS