LKS1K562MESC
MFR.Part #
LKS1K562MESC
JLCPCB Part #
C5751210
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 3.95A@120Hz 35mm 35mm 5600uF 80V ±20% Plugin,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS