LKS1K472MESB
MFR.Part #
LKS1K472MESB
JLCPCB Part #
C1610190
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 3.6A@120Hz 30mm 40mm 4700uF 80V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS