LKS1K392MESA
MFR.Part #
LKS1K392MESA
JLCPCB Part #
C1647608
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 25mm 3.3A@120Hz 3900uF 45mm 80V ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS