LKS1K103MESC
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKS1K103MESC
JLCPCB Part #
C1611807
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 10mm 35mm 4.7A@120Hz 50mm 80V ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS