LKS1J682MESC
MFR.Part #
LKS1J682MESC
JLCPCB Part #
C1583723
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 3.65A@120Hz 30mm 35mm 63V 6800uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS