LKS1J392MESZ
MFR.Part #
LKS1J392MESZ
JLCPCB Part #
C3724719
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.7A@120Hz 22mm 3900uF 40mm 63V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS