LKS1J392MESY
MFR.Part #
LKS1J392MESY
JLCPCB Part #
C1604769
Package
Plugin,D20xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.7A@120Hz 20mm 3900uF 50mm 63V ±20% 插件,D20xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS