LKS1J392MESB
MFR.Part #
LKS1J392MESB
JLCPCB Part #
C1607642
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.7A@120Hz 25mm 30mm 3900uF 63V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS