LKS1J332MESA
MFR.Part #
LKS1J332MESA
JLCPCB Part #
C1605782
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.45A@120Hz 25mm 30mm 3300uF 63V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS