LKS1J222MESB
MFR.Part #
LKS1J222MESB
JLCPCB Part #
C1583416
Package
Plugin,D30xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 20mm 2200uF 2A@120Hz 30mm 63V ±20% 插件,D30xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS