LKS1J182MESY
MFR.Part #
LKS1J182MESY
JLCPCB Part #
C1602478
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.8A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 1800uF 20mm 30mm 63V ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS