LKS1J123MESC
MFR.Part #
LKS1J123MESC
JLCPCB Part #
C1580561
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 12000uF 35mm 4.75A@120Hz 45mm 63V ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS