LKS1J103MESC
MFR.Part #
LKS1J103MESC
JLCPCB Part #
C6584750
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 10mm 35mm 4.4A@120Hz 40mm 63V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS