LKS1H472MESY
MFR.Part #
LKS1H472MESY
JLCPCB Part #
C1604535
Package
Plugin,D20xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.55A@120Hz 20mm 4700uF 50V 50mm ±20% 插件,D20xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS