LKS1H272MESB
MFR.Part #
LKS1H272MESB
JLCPCB Part #
C6217797
Package
Plugin,D30xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.9A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 20mm 2700uF 30mm 50V ±20% Plugin,D30xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS