LKS1H222MESY
MFR.Part #
LKS1H222MESY
JLCPCB Part #
C1584444
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.75A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 20mm 2200uF 30mm 50V ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS