LKS1H153MESC
MFR.Part #
LKS1H153MESC
JLCPCB Part #
C1611533
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 15000uF 35mm 4.55A@120Hz 45mm 50V ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS