LKS1H103MESB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKS1H103MESB
JLCPCB Part #
C1580791
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 10mm 3.85A@120Hz 30mm 45mm 50V ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS