LKS1E682MESZ
MFR.Part #
LKS1E682MESZ
JLCPCB Part #
C7216303
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.95A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 22mm 25V 30mm 6800uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS