LKS1E123MESY
MFR.Part #
LKS1E123MESY
JLCPCB Part #
C1605767
Package
Plugin,D20xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 12000uF 2.65A@120Hz 20mm 25V 50mm ±20% 插件,D20xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS