LKS1E123MESC
MFR.Part #
LKS1E123MESC
JLCPCB Part #
C1583748
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 12000uF 2.65A@120Hz 25V 25mm 35mm ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS