LKS1E103MESZ
MFR.Part #
LKS1E103MESZ
JLCPCB Part #
C1603860
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 10mm 2.45A@120Hz 22mm 25V 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS