LKS1E103MESY
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKS1E103MESY
JLCPCB Part #
C1583665
Package
Plugin,D20xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 10mm 2.45A@120Hz 20mm 25V 45mm ±20% 插件,D20xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS