LKG2A681MESZBK
MFR.Part #
LKG2A681MESZBK
JLCPCB Part #
C1603881
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 2.15A@120Hz 22mm 35mm 680uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS