LKG2A392MESCAK
MFR.Part #
LKG2A392MESCAK
JLCPCB Part #
C1612412
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 35mm 3900uF 4.3A@120Hz 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS