LKG2A332MESCBK
MFR.Part #
LKG2A332MESCBK
JLCPCB Part #
C1612400
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 3300uF 35mm 4.95A@120Hz 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS