LKG2A222MESAAK
MFR.Part #
LKG2A222MESAAK
JLCPCB Part #
C1609492
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 2200uF 25mm 3.2A@120Hz 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS