LKG2A153MKZS
MFR.Part #
LKG2A153MKZS
JLCPCB Part #
C1617975
Package
插件,D76xL100mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 100mm 11.3A@120Hz 15000uF 25mm 76mm ±20% 插件,D76xL100mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS