LKG2A152MESBCK
MFR.Part #
LKG2A152MESBCK
JLCPCB Part #
C1611020
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 1500uF 3.9A@120Hz 30mm 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS