LKG2A152MESABK
MFR.Part #
LKG2A152MESABK
JLCPCB Part #
C1608270
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 1500uF 25mm 3.2A@120Hz 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS