LKG2A103MKZS
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKG2A103MKZS
JLCPCB Part #
C1616780
Package
插件,D63xL100mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 100V 100mm 25mm 63mm 8.3A@120Hz ±20% 插件,D63xL100mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS