LKG2A102MESBCK
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKG2A102MESBCK
JLCPCB Part #
C1609403
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 1000uF 100V 10mm 3.3A@120Hz 30mm 35mm ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS