LKG1V822MESAAK
MFR.Part #
LKG1V822MESAAK
JLCPCB Part #
C1608682
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.7A@120Hz 25mm 35V 40mm 8200uF ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS