LKG1V821MESACK
MFR.Part #
LKG1V821MESACK
JLCPCB Part #
C1602654
Package
Plugin,D25xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 20mm 25mm 35V 820uF 850mA@120Hz ±20% 插件,D25xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS