LKG1V562MESZBK
MFR.Part #
LKG1V562MESZBK
JLCPCB Part #
C1583461
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 22mm 35V 3A@120Hz 50mm 5600uF ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS